Główna strona serwisuWyślij wiadomość do firmy ZPW

formularz kontaktowy     formularz zamówienia

ZPW Sp. z o. o. działalność handlową rozpoczęła z początkiem 2003 roku. Specjalizujemy się w handlu wyrobami hutniczymi ze stali odpornych na korozję, nierdzewnych i kwasoodpornych. Działalność rozpoczęliśmy skupiając się początkowo na wyrobach płaskich- blachy zimno i gorącowalcowane, a z biegiem czasu, obserwując potrzeby rynku dóbr inwestycyjnych rozszerzyliśmy ofertę o wyroby długie (pręty, profile, rury). Poszerzony asortyment pozwala na kompleksową realizację zamówień i obsługę wielu firm z całej Polski.
Oferowane przez nas wyroby hutnicze pochodzą z wiodących hut europejskich mających uznanie wielu towarzystw kwalifikacyjnych. Wszyscy nasi dostawcy posiadają certyfikaty ISO 9002, a oferowane przez nas materiały posiadają atesty producenta oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Dysponujemy własnym transportem do 8.5 tony lub wysyłamy towar za pośrednictwem firm spedycyjnych. Materiały przeznaczone do wysyłki są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem. 
 
Zatrudniamy doświadczonych w branży handlowców, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Jako sprawdzony dostawca posiadający doświadczenie na rynku wyrobów hutniczych mamy markę solidnego partnera w kontaktach handlowych. Mając nadzieję, ze nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem zapraszamy do współpracy.

 

zapoznaj się z ofertą naszego biura handlowego